Merida big seven 80 Specificaties en Beoordelingen
Merida big seven 80 specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | Big Seven 80 |
| Merk/Fabrikant | Merida |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Land van Herkomst | Taiwan |
| Type Mountainbike | cross-country |
| Bedoeld Gebruik | recreatief |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | aluminium |
| Frame Maat Opties | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | Reach: 425mm / Stack: 615mm / Balhoofdhoek: 69.5 graden / Zadelbuis Hoek: 73 graden / Lengte Achtervork: 435mm / Wielbasis: 1083mm |
| As Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | BSA |
| Type Balhoofd | IS42/IS52 |
| Interne Kabelgeleiding | Ja |
| Veringsysteem | |
| Type Vering | hardtail |
| Merk en Model Voorvering | Suntour XCT30 |
| Voorvering Veerweg | 100mm |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 2x |
| Aantal Versnellingen | 18-speed |
| Merk Achterderailleur | Shimano Altus |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano Altus |
| Remsysteem | |
| Type Rem | hydraulische schijfrem |
| Merk en Model Remmen | Shimano MT-200 |
| Rotorgrootte | Voorkant: 180mm / Achterkant: 160mm |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 27.5" |
| Materiaal en Breedte Velg | Aluminium, 19mm intern |
| Tubeless Ready | Ja |
| Merk, Model en Breedte Band | Maxxis Ikon 2.2 |
| Profiel Bandenprofiel | XC profiel |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | Aluminium |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 70mm, +/-6 graden |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | Merida Sport |
| Type Zadelpen | star |
| Diameter Zadelpen | 27.2mm |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Frame Maten | S, M, L, XL |
| Bereik van Rijder Hoogte | 160cm - 190cm |
| Stack en Reach (S) | Stack: 604mm / Reach: 410mm |
| Stack en Reach (M) | Stack: 616mm / Reach: 425mm |
| Stack en Reach (L) | Stack: 630mm / Reach: 440mm |
| Stack en Reach (XL) | Stack: 644mm / Reach: 455mm |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $699 |
| Marktbeschikbaarheid | Noord-Amerika, Europa, Azië |
| Kleuropties | Zwart/Rood, Blauw/Oranje |
| Garantiedekking Frame | 5 jaar |
| Garantiedekking Componenten | 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Merida big seven 80
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht frame | Stevige bouw maar kan als stug aanvoelen op ruwere terreinen |
| Goede prijs-kwaliteitverhouding | Standaard zadel kan oncomfortabel zijn voor langere ritten |
| Soepele schakeling | Standaard banden bieden beperkte grip in modderige omstandigheden |
Veelvoorkomende Problemen met Merida big seven 80
| Zadel is oncomfortabel |
| Problemen met schakelen naar hogere versnellingen |
| Ketting valt regelmatig eraf |
| Remmen piepen of werken niet goed |
| Voorvork maakt rare geluiden bij het rijden |
| Banden verliezen snel lucht |
| Stuur zit los en draait onverwacht |
Beoordelingen van Gebruikers over Merida big seven 80
| Naam | Beoordeling |
|---|---|
| Peter | De Merida Big Seven 80 fiets is geweldig! Hij rijdt soepel en de versnellingen schakelen moeiteloos. |
| Lisa | Ik ben erg blij met mijn aankoop van de Merida Big Seven 80. De fiets ziet er stoer uit en presteert goed op verschillende terreinen. |
| Michiel | De Merida Big Seven 80 is een betrouwbare fiets die comfortabel en stabiel rijdt. Een aanrader voor de avontuurlijke fietser. |
| Anne | Ik vind de Merida Big Seven 80 fiets fantastisch! Het frame is stevig en de remmen werken uitstekend. |
Veelgestelde Vragen over Merida big seven 80
-
Hoeveel kost de Merida Big Seven 80?
De adviesprijs van de Merida Big Seven 80 is $699.
-
Welke type vering heeft de Merida Big Seven 80?
De Merida Big Seven 80 heeft een hardtail vering.
-
Wat is de maximale lengte van de zadelpen?
De maximale lengte van de zadelpen is 27.2mm.
-
Wat is de land van herkomst van de Merida Big Seven 80?
De Merida Big Seven 80 komt oorspronkelijk uit Taiwan.
-
Wat is het aantal versnellingen van de Merida Big Seven 80?
De Merida Big Seven 80 heeft 18 versnellingen in totaal.
-
Is de Merida Big Seven 80 tubeless ready?
Ja, de Merida Big Seven 80 is tubeless ready.
-
Welke type remmen heeft de Merida Big Seven 80?
De Merida Big Seven 80 is uitgerust met hydraulische schijfremmen van Shimano MT-200.
-
Wat is de geometrie van het frame van de Merida Big Seven 80?
De Merida Big Seven 80 heeft een reach van 425mm, stack van 615mm, head tube angle van 69.5 graden, seat tube angle van 73 graden, chainstay length van 435mm en wheelbase van 1083mm.
-
Welke merk en model banden worden gebruikt op de Merida Big Seven 80?
De Merida Big Seven 80 maakt gebruik van Maxxis Ikon 2.2 banden.
-
Wat is de garantiedekking voor de Merida Big Seven 80?
De frame van de Merida Big Seven 80 heeft een garantie van 5 jaar, terwijl de componenten gedekt zijn voor 1 jaar.