Banshee Amp Specificaties en Beoordelingen
Banshee Amp specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Modelnaam | Banshee Amp |
| Merk/Fabrikant | Banshee Bikes |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
| Land van Herkomst | Canada |
| Type Mountainbike | trail |
| Beoogd Gebruik | recreatief |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | aluminium |
| Opties Framegrootte | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | Reach: 435mm / Stack: 615mm / Balhoofdhoek: 67.5° / Zithoek: 74° / Lengte Chainstay: 435mm / Wielbasis: 1205mm |
| Axle Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | BSA |
| Interne Kabelgeleiding | Ja |
| Beschermingsfuncties | frame armor, chainstay protector |
| Veringsysteem | |
| Type Vering | volledige vering |
| Merk en Model Voorvering | RockShox Pike Ultimate |
| Voorvering Veerweg | 150mm |
| Merk en Model Achtervering | RockShox Super Deluxe Ultimate |
| Achtervering Veerweg | 140mm |
| Vering Aanpassingen | compressie, rebound, lockout |
| Vering Ontwerp/Kinematica | four-bar |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Model Achterderailleur | SRAM X01 Eagle |
| Merk en Model Schakelaar | SRAM X01 Eagle |
| Details Crankstel | Lengte: 170mm / Tandwielgrootte: 32T |
| Specificatie Bottom Bracket | SRAM DUB |
| Bereik Cassette | 10-52T |
| Type en Merk Ketting | SRAM Eagle |
| Q-Factor | 168mm |
| Remsysteem | |
| Type Remmen | hydraulische schijfremmen |
| Merk en Model Remmen | SRAM G2 RSC |
| Rotor Grootte | Voor: 200mm / Achter: 180mm |
| Standaard Remmontage | post mount |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 29" |
| Materiaal en Breedte Velg | aluminium, 30mm intern |
| Type en Engagement Naaf | snelle betrokkenheid |
| Tubeless Ready | Ja |
| Merk, Model en Breedte Band | Maxxis Minion DHF, 2.5" |
| Bandcompound en Zijkant Karkas | 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Profiel en Terrein Band | agressief profiel voor all-mountain |
| Max Bandenspanning | 35 PSI |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | aluminium |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 50mm, 0° |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | WTB Volt |
| Type Zadelpen | dropper |
| Reis Zadelpen | 150mm |
| Diameter Zadelpen | 31.6mm |
| Pedalen Inbegrepen | Nee |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Framegroottes | S, M, L, XL |
| Instaphoogte | S: 750mm / M: 780mm / L: 810mm / XL: 840mm |
| Bereik en Stack | S: Stack: 605mm, Reach: 430mm / M: Stack: 615mm, Reach: 450mm / L: Stack: 625mm, Reach: 470mm / XL: Stack: 635mm, Reach: 490mm |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $4,999 |
| Marktbeschikbaarheid | Noord-Amerika, Europa |
| Kleuropties | Zwart, Rood, Blauw |
| Garantiedekking | Frame: Levenslang / Componenten: 2 jaar |
Voor- en Nadelen van Banshee Amp
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht frame | Relatief hoge prijs |
| Goede wendbaarheid | Beperkte vering |
| Geschikt voor stedelijk gebruik | Niet ideaal voor lange afstanden |
Veelvoorkomende Problemen met Banshee Amp
| Zwakke remprestaties |
| Ketting valt regelmatig af |
| Kraakgeluiden tijdens het fietsen |
| Problemen met schakelen tussen versnellingen |
| Loszittend stuur of zadelpen |
| Slechte vering demping |
| Problemen met elektrische componenten |
Beoordelingen van Gebruikers over Banshee Amp
| Naam: Jan | Beoordeling: 5 sterren |
| Naam: Sarah | Beoordeling: 4 sterren |
| Naam: Tim | Beoordeling: 4 sterren |
| Naam: Lisa | Beoordeling: 5 sterren |
| Naam: Peter | Beoordeling: 3 sterren |
| Naam: Emma | Beoordeling: 5 sterren |
| Naam: Michael | Beoordeling: 4 sterren |
| Naam: Anne | Beoordeling: 4 sterren |
Veelgestelde Vragen over Banshee Amp
-
Hoeveel kost de Banshee Amp?
De MSRP van de Banshee Amp is $4,999.
-
Welke garantie wordt geleverd met de Banshee Amp?
De Banshee Amp wordt geleverd met een levenslange garantie op het frame en 2 jaar garantie op de onderdelen.
-
Welke kleuropties zijn beschikbaar voor de Banshee Amp?
De beschikbare kleuropties voor de Banshee Amp zijn Zwart, Rood en Blauw.
-
Wat is het type remsysteem op de Banshee Amp?
De Banshee Amp is uitgerust met een hydraulisch schijfremsysteem van het merk SRAM G2 RSC.
-
Wat is het type achterderailleur dat op de Banshee Amp wordt gebruikt?
De Banshee Amp maakt gebruik van de SRAM X01 Eagle achterderailleur.
-
Is de Banshee Amp geschikt voor tubeless banden?
Ja, de Banshee Amp is tubeless-ready.
-
Wat is het maximale bandenspanningsbereik voor de Banshee Amp?
Het maximale bandenspanningsbereik voor de Banshee Amp is 35 PSI.
-
Welke maat stuurpen wordt gebruikt op de Banshee Amp?
De Banshee Amp maakt gebruik van een stuurpen van 50mm lengte en 0° hoek.
-
Welk type vering wordt gebruikt in de achterwielophanging van de Banshee Amp?
De achterwielophanging van de Banshee Amp maakt gebruik van de RockShox Super Deluxe Ultimate vering.
-
Wat is de maximale reisafstand van de voorvering op de Banshee Amp?
De maximale reisafstand van de voorvering op de Banshee Amp is 150mm.