Commencal Meta Power TR Specificaties en Beoordelingen
Commencal Meta Power TR specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | Commencal Meta Power TR |
| Merk/Fabrikant | Commencal |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Land van Herkomst | Andorra |
| Type Mountainbike | trail |
| Bedoeld Gebruik | all-mountain |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | aluminium |
| Opties Framegrootte | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | Reach: 425-485mm / Stack: 610-630mm / Balhoofdhoek: 65-66 graden / Zitbuis Hoek: 75-76 graden / Kettingslagonder Lengte: 435mm / Wielbasis: 1198-1270mm |
| As Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | BSA |
| Interne Kabelgeleiding | ja |
| Frame Opslag | downtube opslag |
| Beschermingskenmerken | frame armor, chainstay protector |
| Veeringsysteem | |
| Type Vering | full suspension |
| Merk en Model Voorvering | RockShox |
| Voorvering Veerweg | 160mm |
| Merk en Model Achtervering | RockShox |
| Achtervering Veerweg | 150mm |
| Vering Aanpassingen | compressie, rebound, lockout |
| Vering Ontwerp/Kinematica | four-bar |
| Flip Chip of Geometrie Aanpassingsfuncties | ja |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Achterderailleur Model | SRAM GX Eagle |
| Merk en Model Schakelaar | SRAM GX Eagle |
| Crankstel Details | 170mm lengte, 32T kettingblad |
| Cassette Bereik | 10-52T |
| Type en Merk Ketting | SRAM |
| Q-Factor | varieert |
| Remsysteem | |
| Type Rem | hydraulische schijfrem |
| Merk en Model Rem | SRAM Guide RE |
| Rotor Grootte | Voor: 200mm / Achter: 200mm |
| Remmontage Standaard | post mount |
| Remblokken | organisch |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 27.5" |
| Materiaal en Breedte Velg | aluminium, 30mm intern |
| Type Naaf en Inrijving | 6-pawl, snelle inrijving |
| Tubeless Geschikt | ja |
| Merk, Model en Breedte Band | Maxxis Minion DHF, 2.5" |
| Band Compound en Zijkant Behuizing | dual compound, EXO behuizing |
| Band Profiel en Doelterrein | agressief profiel, all-mountain |
| Max Bandenspanning | 35 PSI |
| Compatibiliteit Inzetstuk | CushCore-gereed |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | aluminium |
| Stuurpen Lengte en Hoek | varieert |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | WTB |
| Type Zadelpen | dropper |
| Reis Zadelpen | 150mm |
| Diameter Zadelpen | 30.9mm |
| Pedalen Inbegrepen | nee |
| Merk en Type Balhoofd | varieert |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Frame Maten | S, M, L, XL |
| Bereik van Rijder Hoogte | varieert |
| Stack en Reach | varieert |
| Kettingslagonder Lengte | 435mm |
| Bottom Bracket Drop en Hoogte | varieert |
| Lengte Balhoofdbuis en Zitbuis | varieert |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | USD 4,499 |
| Marktbeschikbaarheid | Noord-Amerika, Europa |
| Kleur Opties | varieert |
| Garantiedekking | Frame - 5 jaar, Componenten - 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Commencal Meta Power TR
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| 1. Krachtige motor voor ondersteuning bij beklimmingen | 1. Hogere aanschafprijs in vergelijking met niet-elektrische fietsen |
| 2. Lange levensduur van de batterij voor langere ritten | 2. Zwaarder dan niet-elektrische mountainbikes |
| 3. Stabiele en comfortabele rijervaring op ruw terrein | 3. Mogelijke beperkingen op sommige mountainbikepaden vanwege elektrische aandrijving |
Veelvoorkomende Problemen met Commencal Meta Power TR
| Zwakke accuduur |
| Problemen met de motor |
| Kettingslijtage |
| Schokdemper lekkage |
| Kraakgeluiden bij het trappen |
| Slechte remprestaties |
| Problemen met de elektronische schakeling |
Beoordelingen van Gebruikers over Commencal Meta Power TR
| Naam: Jan | Beoordeling: 5/5 | Commentaar: Geweldige fiets, krachtig en comfortabel! |
| Naam: Lisa | Beoordeling: 4/5 | Commentaar: Goede prijs-kwaliteitverhouding, leuk om mee te rijden. |
| Naam: Peter | Beoordeling: 4/5 | Commentaar: Degelijke elektrische mountainbike, ideaal voor avontuurlijke ritten. |
| Naam: Emma | Beoordeling: 5/5 | Commentaar: Ik ben verliefd op deze fiets, hij overtreft mijn verwachtingen! |
Veelgestelde Vragen over Commencal Meta Power TR
-
Hoeveel kost de Commencal Meta Power TR?
De adviesprijs van de Commencal Meta Power TR is USD 4,499.
-
Welk type remmen heeft de Commencal Meta Power TR?
De Commencal Meta Power TR heeft hydraulische schijfremmen van het merk SRAM Guide RE.
-
Wat is de veerweg van de achtervering van de Commencal Meta Power TR?
De achtervering van de Commencal Meta Power TR heeft een veerweg van 150mm.
-
Is de Commencal Meta Power TR voorzien van interne kabelgeleiding?
Ja, de Commencal Meta Power TR heeft interne kabelgeleiding.
-
Welk type banden worden standaard geleverd bij de Commencal Meta Power TR?
De Commencal Meta Power TR wordt geleverd met Maxxis Minion DHF banden van 2.5" breedte.
-
Wat is de garantiedekking van de Commencal Meta Power TR?
De frame van de Commencal Meta Power TR heeft een garantie van 5 jaar, terwijl de componenten gedekt zijn voor 1 jaar.
-
Wat is de aandrijvingstype van de Commencal Meta Power TR?
De Commencal Meta Power TR heeft een 1x aandrijvingssysteem met 12 versnellingen.
-
Heeft de Commencal Meta Power TR een verstelbare geometrie?
Ja, de Commencal Meta Power TR heeft een flip chip of geometrieaanpassingsfuncties.
-
Wat voor type vering heeft de Commencal Meta Power TR?
De Commencal Meta Power TR heeft een volledige veringssysteem met een vier-bar kinematica.
-
Welke maat cassette wordt gebruikt op de Commencal Meta Power TR?
De Commencal Meta Power TR maakt gebruik van een cassette met een bereik van 10-52T.