Merida Reacto 500 Specificaties en Beoordelingen
Merida Reacto 500 specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Modelnaam | Reacto 500 |
| Merk/Fabrikant | Merida |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
| Land van Herkomst | Taiwan |
| Type Racefiets | race |
| Bedoeld Gebruik | races |
| Frame & Geometrie | |
| Frame Materiaal | carbon |
| Frame Maat Opties | XS, S, M, L, XL |
| Vork Materiaal | carbon |
| Type Trapas | BB86 |
| Type Balhoofd | geïntegreerd |
| Interne Kabelgeleiding | Ja |
| Aero Kenmerken | aero buizen, verborgen kabels |
| Frame Compliance Kenmerken | carbon layup |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 2x |
| Aantal Versnellingen | 11-speed |
| Achterderailleur Model | Shimano Ultegra |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano Ultegra |
| Crankstel Details | Lengte: 170mm, kettingbladmaten: 52-36T |
| Cassette Bereik | 11-28T |
| Type en Merk Ketting | Shimano |
| Specificatie Trapas | BB86 |
| Remsysteem | |
| Type Rem | velgrem |
| Merk en Model Rem | Shimano Ultegra |
| Remblokken | velg-compatibel |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 700c |
| Type en Materiaal Velg | carbon clincher |
| Breedte Velg | intern: 17mm / extern: 25mm |
| Tubeless Ready | Ja |
| Band Merk, Model en Breedte | Continental Grand Prix 4000S II, 25mm |
| Max Bandruimte | 28mm |
| Aanbevolen Bandenspanningsbereik | 90-100 psi |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | racestuur |
| Materiaal Stuur | carbon |
| Stuurpen Lengte en Hoek | Lengte: 100mm, hoek: 6 graden |
| Type Stuurlint | gel padding |
| Merk en Model Zadel | Prologo |
| Type Zadelpen | aero |
| Zadelpen Offset | 25mm |
| Pedalen Inbegrepen | Nee |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Frame Maten | XS, S, M, L, XL |
| Bereik Rijderslengte | 5'4" - 6'2" |
| Stack en Reach | stack: 545mm / reach: 388mm |
| Effectieve Bovenbuislengte | 550mm |
| Zadelpen en Balhoofdbuislengte | zadelpen: 540mm / balhoofdbuis: 150mm |
| Lengte Achtervork | 410mm |
| Trapas Drop | 68mm |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $2,500 |
| Beschikbaarheid per Regio of Land | Controleer bij lokale dealers |
| Kleur Opties en Afwerking | Zwart, Rood |
| Garantiedekking | Frame: 5 jaar, Onderdelen: 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Merida Reacto 500
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht aluminium frame | Relatief hoge prijs |
| Aërodynamisch ontwerp voor snelheid | Minder comfortabel op hobbelige wegen |
| Shimano 105 groepset voor soepele schakelingen | Niet geschikt voor off-road terrein |
Veelvoorkomende Problemen met Merida Reacto 500
| Zadelpijn door oncomfortabel zadel |
| Slechte remprestaties bij nat weer |
| Ketting die regelmatig overslaat |
| Kabels die snel verslijten en vervangen moeten worden |
| Wielen die snel uit balans raken |
| Slechte schakelprestaties bij koud weer |
| Kraakgeluiden bij het trappen, vooral bij hoge snelheden |
Beoordelingen van Gebruikers over Merida Reacto 500
| Naam: Pietje | Beoordeling: Hele fijne fiets, lekker snel en wendbaar. |
| Naam: Annelies | Beoordeling: Ik ben zeer tevreden met mijn Merida Reacto 500, de prijs-kwaliteit verhouding is top! |
| Naam: Jan | Beoordeling: De fiets fietst erg comfortabel en ziet er ook nog eens heel mooi uit. |
| Naam: Sophie | Beoordeling: Ik heb al veel kilometers gemaakt op mijn Merida Reacto 500 en ben erg blij met de prestaties. |
Veelgestelde Vragen over Merida Reacto 500
-
Hoeveel jaar is de Merida Reacto 500 uitgebracht?
De Merida Reacto 500 is uitgebracht in 2022.
-
Wat is het materiaal van het frame van de Merida Reacto 500?
De Merida Reacto 500 heeft een carbon frame.
-
Welke soorten aero-functies heeft de Merida Reacto 500?
De Merida Reacto 500 heeft aero tubing en verborgen kabels als aero-functies.
-
Wat is het type aandrijving van de Merida Reacto 500?
De Merida Reacto 500 heeft een 2x aandrijvingssysteem.
-
Welk type remmen heeft de Merida Reacto 500?
De Merida Reacto 500 heeft velgremmen.
-
Wat is de maximale bandenruimte van de Merida Reacto 500?
De Merida Reacto 500 biedt ruimte voor banden tot 28mm breed.
-
Welk materiaal wordt gebruikt voor de velgen van de Merida Reacto 500?
De Merida Reacto 500 heeft carbon clincher velgen.
-
Welke merk en model zadel wordt geleverd met de Merida Reacto 500?
De Merida Reacto 500 wordt geleverd met een Prologo zadel.
-
Wat is de aanbevolen bandenspanningsbereik voor de Merida Reacto 500?
De aanbevolen bandenspanningsrange voor de Merida Reacto 500 is 90-100 psi.
-
Wat is de adviesprijs van de Merida Reacto 500?
De adviesprijs van de Merida Reacto 500 is $2,500.