Unno Aora Specificaties en Beoordelingen
Unno Aora specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | Unno Aora |
| Merk/Fabrikant | Unno |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Land van Herkomst | Spanje |
| Soort Mountainbike | cross-country |
| Bedoeld Gebruik | recreatief |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | carbon |
| Frame Maat Opties | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | reach: 420mm / stack: 620mm / balhoofdhoek: 67.5° / zithoek: 74.5° / liggende achtervork lengte: 435mm / wielbasis: 1165mm |
| As Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | PF30 |
| Type Balhoofdset | IS42/IS52 |
| Interne Kabelgeleiding | ja |
| Frame Opslag | opslag in onderbuis |
| Beschermingskenmerken | frame bescherming, kettingstay beschermer |
| Ophangsysteem | |
| Type Ophanging | volledige vering |
| Merk en Model Voorvering | Fox Float 32 |
| Voorvering Veerweg | 120mm |
| Ophangingsontwerp/Kinematica | four-bar |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Model Achterderailleur | Shimano XT |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano XT |
| Details Crankstel | lengte: 175mm / kettingblad grootte: 32T |
| Bereik Cassette | 10-51T |
| Type en Merk Ketting | Shimano |
| Q-Factor | standaard |
| Remsysteem | |
| Type Remmen | hydraulische schijfremmen |
| Merk en Model Remmen | Shimano XT |
| Remschijf Grootte | voor: 180mm / achter: 160mm |
| Remmontage Standaard | post mount |
| Remblokken | metallic |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 29" |
| Materiaal en Breedte Velg | aluminium, 30mm |
| Type Naaf en Aangrijving | snelle aangrijping |
| Tubeless Klaar | ja |
| Merk, Model en Breedte Band | Maxxis Minion DHF, 2.3" |
| Band Compound en Zijwand Behuizing | dual compound, EXO |
| Band Profiel en Bedoeld Terrein | agressieve noppen, all-mountain |
| Max Bandenspanning | 35 PSI |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | carbon |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 60mm, 6° |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | WTB Volt |
| Type Zadelpen | verstelbaar |
| Veervering Zadelpen | 150mm |
| Diameter Zadelpen | 31.6mm |
| Merk en Type Balhoofdset | Cane Creek, cartridge |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Frame Maten | S, M, L, XL |
| Instaphoogte | S: 750mm / M: 775mm / L: 800mm / XL: 825mm |
| Rijdershoogte Bereik | 160cm - 200cm |
| Stack en Reach | S: 610mm/425mm | M: 620mm/445mm | L: 630mm/465mm | XL: 640mm/485mm |
| Lengte Effectieve Bovenbuis | 600mm |
| Lengte Liggende Achtervork | 435mm |
| Hoogte en Drop Bottom Bracket | 30mm, 335mm |
| Lengte Balhoofdbuis en Zadelpen | S: 100mm/400mm | M: 110mm/440mm | L: 120mm/480mm | XL: 130mm/520mm |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $5,999 |
| Marktbeschikbaarheid | Europa, Noord-Amerika |
| Kleur Opties | Zwart, Rood, Blauw |
| Garantie Dekking | frame: 5 jaar, componenten: 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Unno Aora
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht frame | Relatief duur in aanschaf |
| Hoogwaardige componenten | Beperkt verkrijgbaar |
| Stijlvol design | Mogelijk minder comfortabel voor lange ritten |
Veelvoorkomende Problemen met Unno Aora
| Zwakke remprestaties |
| Ketting die regelmatig overslaat |
| Kraakgeluiden tijdens het fietsen |
| Slechte schakelprestaties |
| Lekke banden door zwakke bandbescherming |
| Spatborden die losraken tijdens het rijden |
| Problemen met de vering, zoals vastlopen |
Beoordelingen van Gebruikers over Unno Aora
| Naam: Sara | Beoordeling: Geweldige fiets, comfortabel en soepel rijgedrag. |
| Naam: Jasper | Beoordeling: Stijlvolle fiets met goede prijs-kwaliteitverhouding. |
| Naam: Eva | Beoordeling: De Unno Aora fiets heeft een stevig frame en fijne versnellingen. |
| Naam: Tim | Beoordeling: Ik ben zeer tevreden met mijn Unno Aora fiets, ideaal voor lange ritten. |
| Naam: Lotte | Beoordeling: Ik vind de kleur van de Unno Aora fiets prachtig, rijdt ook erg comfortabel. |
| Naam: Max | Beoordeling: De Unno Aora fiets is lichtgewicht en makkelijk te hanteren. |
Veelgestelde Vragen over Unno Aora
-
Hoeveel jaar is de Unno Aora fiets uitgebracht?
De Unno Aora fiets is uitgebracht in 2021.
-
Wat is het materiaal waaruit het frame van de Unno Aora fiets bestaat?
Het frame van de Unno Aora fiets is gemaakt van carbon.
-
Welke garantieperiode wordt geboden voor de onderdelen van de Unno Aora fiets?
Voor de onderdelen van de Unno Aora fiets wordt een garantieperiode van 1 jaar geboden.
-
Wat is de maximale bandenspanning voor de Unno Aora fiets?
De maximale bandenspanning voor de Unno Aora fiets is 35 PSI.
-
Welke kleuropties zijn beschikbaar voor de Unno Aora fiets?
De kleuropties voor de Unno Aora fiets zijn Zwart, Rood en Blauw.
-
Wat is het type veringssysteem dat de Unno Aora fiets heeft?
De Unno Aora fiets heeft een volledige veringssysteem.
-
Wat is het type remsysteem dat op de Unno Aora fiets is gemonteerd?
Op de Unno Aora fiets is een hydraulisch remsysteem gemonteerd.
-
Wat is het type aandrijfsysteem dat de Unno Aora fiets gebruikt?
De Unno Aora fiets maakt gebruik van een 1x aandrijfsysteem met 12 versnellingen.
-
Welk merk en model wordt gebruikt voor de voorvering van de Unno Aora fiets?
Voor de voorvering wordt het Fox Float 32 model gebruikt.
-
Wat is de adviesprijs (MSRP) van de Unno Aora fiets?
De adviesprijs (MSRP) van de Unno Aora fiets is $5,999.