Storck Rebel Pro Specificaties en Beoordelingen
Storck Rebel Pro specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | Rebel Pro |
| Merk/Fabrikant | Storck |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
| Land van Herkomst | Duitsland |
| Type Mountainbike | cross-country |
| Bedoeld Gebruik | racing |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | carbon |
| Frame Maat Opties | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | reach: 425mm / stack: 600mm / balhoofdhoek: 68 graden / zithoek: 74 graden / liggende achtervork lengte: 435mm / wielbasis: 1150mm |
| As Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | PF30 |
| Interne Kabelgeleiding | Ja |
| Beschermingsfuncties | frame armor, chainstay protector |
| Veringssysteem | |
| Type Vering | volledige vering |
| Merk en Model Voorvering | FOX Float 34 |
| Voorvering Veerweg | 120mm |
| Vering Aanpassingen | compressie, rebound, lockout |
| Vering Ontwerp/Kinematica | four-bar |
| Flip Chip of Geometrie Aanpass Functies | Ja |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Model Achterderailleur | Shimano Deore XT |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano XT |
| Crankstel Details | lengte: 175mm / kettingblad grootte: 32T |
| Tandwielen Bereik | 10-51T |
| Type en Merk Ketting | Shimano HG |
| Q-Factor | 168mm |
| Remsysteem | |
| Type Remmen | hydraulische schijfrem |
| Merk en Model Remmen | Shimano XT |
| Rotor Grootte | voor: 180mm / achter: 160mm |
| Remmontage Standaard | post mount |
| Remblokken | organisch |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 29" |
| Materiaal en Breedte Velg | aluminium, 30mm |
| Naaf Type en Engagement | rapid engagement |
| Tubeless Ready | Ja |
| Band Merk, Model en Breedte | Maxxis Minion DHF, 2.4" |
| Band Compound en Zijkant Karkas | dual compound, EXO casing |
| Band Profiel en Doel Terrein | agressieve noppen, all-mountain |
| Max Bandenspanning | 35 PSI |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | carbon |
| Stuurpen Lengte en Hoek | 70mm, 6 graden |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | Fizik Gobi |
| Type Zadelpen | dropper |
| Veerverplaatsing Zadelpen | 150mm |
| Diameter Zadelpen | 31.6mm |
| Pedalen Inbegrepen | Nee |
| Merk en Type Balhoofd | Cane Creek, IS42/IS52 |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Frame Maten | S, M, L, XL |
| Bereik van Rijder Hoogte | 5'5" - 6'3" |
| Stack en Reach | S: stack 600mm, reach 425mm / M: stack 610mm, reach 445mm / L: stack 620mm, reach 465mm / XL: stack 630mm, reach 485mm |
| Effectieve Bovenbuislengte | 615mm |
| Liggende Achtervork Lengte | 435mm |
| Bottom Bracket Drop en Hoogte | 30mm drop, 330mm hoogte |
| Lengte Balhoofd en Zadelpen | S: 100mm, M: 110mm, L: 120mm, XL: 130mm |
| Prestaties & Rijkwaliteit | |
| Gewicht | 10.5kg (beweerd) |
| Rijkarakter | climbing, descending, agility |
| Vering Gevoeligheid of Progressie | progressief |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $5,999 |
| Markt Beschikbaarheid | Europa, Noord-Amerika |
| Kleur Opties | zwart/rood, blauw/geel |
| Garantiedekking | frame: 5 jaar / componenten: 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Storck Rebel Pro
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht frame | Relatief hoog prijsniveau |
| Hoogwaardige componenten | Beperkt beschikbaar in winkels |
| Uitstekende wendbaarheid | Beperkte kleuropties |
Veelvoorkomende Problemen met Storck Rebel Pro
| Zadel zit los en verschuift tijdens het rijden. |
| Ketting valt regelmatig van de tandwielen. |
| Remmen piepen en remkracht is verminderd. |
| Versnellingen schakelen niet soepel en overslaan soms. |
| Banden verliezen snel lucht en moeten vaak opgepompt worden. |
Beoordelingen van Gebruikers over Storck Rebel Pro
| Naam | Beoordeling |
| Marieke | Een fantastische fiets met geweldige prestaties. Ik ben erg blij met mijn aankoop! |
| Peter | De Storck Rebel Pro fietst soepel en is zeer comfortabel, zelfs op lange ritten. |
| Lisa | De fiets ziet er niet alleen geweldig uit, maar rijdt ook geweldig. Een aanrader! |
| Thomas | De Storck Rebel Pro is zijn prijs meer dan waard. Ik kan niet genoeg goede dingen zeggen over deze fiets. |
Veelgestelde Vragen over Storck Rebel Pro
-
Hoeveel jaar is de Storck Rebel Pro fiets uitgebracht?
De Storck Rebel Pro fiets is uitgebracht in 2022.
-
Welk type mountainbike is de Storck Rebel Pro?
De Storck Rebel Pro is een cross-country mountainbike.
-
Wat is de maximale bandenspanning voor de Storck Rebel Pro fiets?
De maximale bandenspanning voor de Storck Rebel Pro fiets is 35 PSI.
-
Welk type dempingssysteem heeft de Storck Rebel Pro?
De Storck Rebel Pro heeft een full suspension dempingssysteem.
-
Wat is de maximale snelheid van de Storck Rebel Pro fiets?
De maximale snelheid van de Storck Rebel Pro fiets wordt niet gespecificeerd, omdat deze afhankelijk is van verschillende factoren zoals de berijder en het terrein.
-
Welk merk en model zit er op de Storck Rebel Pro fiets?
Op de Storck Rebel Pro fiets zit een Fizik Gobi zadel.
-
Heeft de Storck Rebel Pro interne kabelgeleiding?
Ja, de Storck Rebel Pro heeft interne kabelgeleiding.
-
Wat is het totale gewicht van de Storck Rebel Pro fiets?
Het totale gewicht van de Storck Rebel Pro fiets is 10,5 kg volgens de claim.
-
Welk type remsysteem heeft de Storck Rebel Pro fiets?
De Storck Rebel Pro fiets heeft een hydraulisch schijfremsysteem.
-
Welke kleuropties zijn beschikbaar voor de Storck Rebel Pro?
De beschikbare kleuropties voor de Storck Rebel Pro zijn zwart/rood en blauw/geel.