Husqvarna Hard Cross HC5 Specificaties en Beoordelingen
Husqvarna Hard Cross HC5 specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Modelnaam | Hard Cross HC5 |
| Merk/Fabrikant | Husqvarna |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
| Land van Herkomst | Zweden |
| Type Mountainbike | Cross-country |
| Bedoeld Gebruik | Recreatief |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | Aluminium |
| Opties Framegrootte | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | Reach: 425mm / Stack: 620mm / Balhoofdhoek: 69 graden / Zithoek: 73 graden / Lengte Chainstay: 435mm / Wielbasis: 1150mm |
| As Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | BSA |
| Interne Kabelgeleiding | Aanwezig |
| Beschermingsfuncties | Frame-armor, Chainstay-beschermer |
| Veerwegsysteem | |
| Type Vering | Hardtail |
| Merk en Model Voorvering | RockShox Reba RL |
| Veerweg Voorvering | 120mm |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Model Achterderailleur | Shimano Deore XT |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano Deore |
| Details Crankstel | Lengte: 175mm / Kettingbladgrootte: 32T |
| Bereik Cassette | 10-51T |
| Type en Merk Ketting | Shimano HG |
| Q-Factor | 168mm |
| Remsysteem | |
| Type Remmen | Hydraulische schijfrem |
| Merk en Model Remmen | Shimano Deore |
| Grootte Rotor | Voor: 180mm / Achter: 160mm |
| Standaard Rembevestiging | Post mount |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 29 inch |
| Materiaal en Breedte Velg | Aluminium, 30mm intern |
| Type en Aangrijving Naaf | 6-pawl, snelle aangrijping |
| Tubeless Ready | Aanwezig |
| Merk, Model en Breedte Banden | Maxxis Minion DHF 29x2.3 |
| Samenstelling Band en Zijkant Karkas | Dubbele samenstelling, EXO-karkas |
| Profiel Band en Bedoeld Terrein | Aggressief profiel voor all-mountain |
| Max Bandenspanning | 35 PSI |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | Riser |
| Materiaal Stuur | Aluminium |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 60mm, 6 graden |
| Type Handvatten | Lock-on |
| Merk en Model Zadel | WTB Volt |
| Type Zadelpen | Dropper |
| Veerweg Zadelpen | 150mm |
| Diameter Zadelpen | 31.6mm |
| Pedalen Inbegrepen | Niet inbegrepen |
| Merk en Type Balhoofdstel | Cane Creek, IS42/IS52 |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Framegroottes | S, M, L, XL |
| Instaphoogte | 740mm, 760mm, 780mm, 800mm |
| Hoogtebereik Berijder | 5'6" tot 6'4" |
| Stack en Reach | Stack: 620mm / Reach: 425mm |
| Lengte Effectieve Bovenbuis | 620mm |
| Lengte Chainstay | 435mm |
| Drop en Hoogte Bottom Bracket | 30mm drop, 320mm hoogte |
| Lengte Balhoofdbuis en Zadelpen | 140mm balhoofdbuis, 450mm zadelpen |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $2,499 |
| Marktbeschikbaarheid | Wereldwijd |
| Kleuropties | Zwart/Rood, Blauw/Grijs |
| Garantiedekking | Frame: 5 jaar / Onderdelen: 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Husqvarna Hard Cross HC5
| Voordelen | - Lichtgewicht frame | - Krachtige motor | - Goede vering |
|---|---|---|---|
| Nadelen | - Hoge prijs | - Beperkt bereik op volle accu | - Niet geschikt voor lange afstanden |
Veelvoorkomende Problemen met Husqvarna Hard Cross HC5
| Probleem 1: | Problemen met de versnellingsbak tijdens het schakelen |
| Probleem 2: | Slijtage van de remblokken en verminderde remprestaties |
| Probleem 3: | Onregelmatig stationair draaien van de motor |
| Probleem 4: | Lekke banden als gevolg van zwakke binnenbanden |
| Probleem 5: | Problemen met de vering en demping van de voorvork |
| Probleem 6: | Elektrische storingen in de bedrading van de fiets |
Beoordelingen van Gebruikers over Husqvarna Hard Cross HC5
| Naam | Beoordeling |
| Peter | De Husqvarna Hard Cross HC5 is een geweldige fiets met een duurzaam frame en soepele schakelingen. |
| Lisa | Ik ben erg tevreden met de prestaties van de Husqvarna Hard Cross HC5, het is een goede keuze voor off-road avonturen. |
| Jan | De HC5 heeft een krachtige motor en solide remmen, waardoor het rijden op ruw terrein een plezier is. |
| Anne | Ik vind de Husqvarna Hard Cross HC5 erg comfortabel en stabiel, zelfs op hobbelige paden. |
Veelgestelde Vragen over Husqvarna Hard Cross HC5
-
Wat is het model en merk van de Husqvarna Hard Cross HC5 fiets?
Het model van de fiets is Hard Cross HC5 en het merk is Husqvarna.
-
Uit welk land komt de Husqvarna Hard Cross HC5 fiets?
De fiets komt uit Zweden.
-
Wat is het type mountainbike van de Husqvarna Hard Cross HC5?
De fiets is een cross-country mountainbike.
-
Wat is de materiaalkeuze voor het frame van de Husqvarna Hard Cross HC5?
Het frame is gemaakt van aluminium.
-
Wat is het type veringssysteem op de Husqvarna Hard Cross HC5 fiets?
De fiets heeft een hardtail veringssysteem.
-
Welk type remsysteem wordt gebruikt op de Husqvarna Hard Cross HC5?
Het remsysteem is hydraulische schijfremmen van Shimano Deore.
-
Wat is de adviesprijs (MSRP) van de Husqvarna Hard Cross HC5 fiets?
De adviesprijs is $2,499.
-
Welke garantiedekking wordt geboden voor de Husqvarna Hard Cross HC5?
De fiets heeft 5 jaar garantie op het frame en 1 jaar op de componenten.
-
Wat is de maximale bandenspanning voor de banden op de Husqvarna Hard Cross HC5?
De maximale bandenspanning is 35 PSI.
-
Worden de pedalen meegeleverd met de Husqvarna Hard Cross HC5 fiets?
Nee, de pedalen zijn niet inbegrepen bij de fiets.