Huffy Siena Specificaties en Beoordelingen
Huffy Siena specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Modelnaam | Siena |
| Merk/Fabrikant | Huffy |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
| Land van Herkomst | USA |
| Type Mountainbike | Recreatief |
| Beoogd Gebruik | All-Mountain |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | Aluminium |
| Opties Framegrootte | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | Reach: 425mm / Stack: 620mm / Balhoofdhoek: 67 graden / Zadelbuis Hoek: 74 graden / Lengte achtervork: 435mm / Wielbasis: 1205mm |
| Axle Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | BSA |
| Interne Kabelgeleiding | Ja |
| Veerwegsysteem | |
| Type Vering | Hardtail |
| Merk en Model Voorvering | Huffy AirShock |
| Veerweg Voorvering | 120mm |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Model Achterderailleur | Shimano Deore XT |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano SLX |
| Details Crankstel | Lengte: 175mm / Kettingbladgrootte: 32T |
| Bereik Cassette | 10-50T |
| Type en Merk Ketting | Shimano |
| Remsysteem | |
| Type Remmen | Hydraulische Schijfrem |
| Merk en Model Remmen | Shimano MT200 |
| Grootte Rotor | Voor: 180mm / Achter: 160mm |
| Standaard Rembevestiging | Post Mount |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 29" |
| Materiaal en Breedte Velg | Interne: 25mm / Externe: 30mm |
| Type Naaf en Aangrijping | 6-pawl |
| Tubeless Ready | Ja |
| Merk, Model en Breedte Band | Merk: Maxxis / Model: Minion DHF / Breedte: 2.4" |
| Compound Band en Zijwand | Dual Compound, EXO Bescherming |
| Profielpatroon Band en Terrein | Agressief profiel voor all-mountain terrein |
| Max Bandenspanning | 35 psi |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | Riser |
| Materiaal Stuur | Aluminium |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 80mm, +/- 6 graden |
| Type Handvatten | Lock-on |
| Merk en Model Zadel | Huffy MTB Zadel |
| Type Zadelpen | Dropper |
| Veerweg Zadelpen | 100mm |
| Diameter Zadelpen | 31.6mm |
| Pedalen Inbegrepen | Nee |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Framegroottes | S, M, L, XL |
| Bereik en Stack | Stack: 620mm / Reach: 425mm |
| Effectieve Bovenbuislengte | 615mm |
| Lengte Achtervork | 435mm |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $1,499 |
| Marktbeschikbaarheid | USA, Canada, Europa |
| Kleuropties | Zwart/Rood, Blauw/Wit |
| Garantiedekking | Frame: Levenslang / Onderdelen: 2 jaar |
Voor- en Nadelen van Huffy Siena
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht frame | Matige kwaliteit remmen |
| Comfortabele zitpositie | Standaard banden gevoelig voor lekrijden |
| Stijlvol design | Beperkte versnellingen |
Veelvoorkomende Problemen met Huffy Siena
| Probleem 1: | Ketting valt regelmatig eraf tijdens het fietsen. |
| Probleem 2: | Remmen piepen en remmen niet soepel. |
| Probleem 3: | Versnellingen schakelen niet goed en springen regelmatig over. |
| Probleem 4: | Zadel zit los en verschuift tijdens het fietsen. |
| Probleem 5: | Banden verliezen snel lucht en zijn vaak lek. |
Beoordelingen van Gebruikers over Huffy Siena
| Naam: Jan | Beoordeling: 5/5 | Opmerking: Geweldige fiets, comfortabel en stevig. |
| Naam: Lisa | Beoordeling: 4/5 | Opmerking: Goede prijs-kwaliteitverhouding, rijdt soepel. |
| Naam: Peter | Beoordeling: 4/5 | Opmerking: Makkelijk in elkaar te zetten en fietst prettig. |
| Naam: Sophie | Beoordeling: 4/5 | Opmerking: Mooi design en comfortabele zit. |
Veelgestelde Vragen over Huffy Siena
-
Hoeveel kost de Huffy Siena fiets?
De adviesprijs voor de Huffy Siena fiets is $1,499.
-
Welke landen hebben de Huffy Siena fiets beschikbaar?
De Huffy Siena fiets is verkrijgbaar in de Verenigde Staten, Canada en Europa.
-
Wat is het materiaal van het frame van de Huffy Siena fiets?
De Huffy Siena fiets heeft een frame gemaakt van aluminium.
-
Is de Huffy Siena fiets geschikt voor all-mountain gebruik?
Ja, de Huffy Siena fiets is ontworpen voor all-mountain gebruik.
-
Heeft de Huffy Siena fiets interne kabelgeleiding?
Ja, de Huffy Siena fiets heeft interne kabelgeleiding.
-
Wat is de veerweg van de voorvering op de Huffy Siena fiets?
De voorvering van de Huffy Siena fiets heeft een veerweg van 120mm.
-
Worden pedalen meegeleverd bij de Huffy Siena fiets?
Nee, pedalen zijn niet inbegrepen bij de Huffy Siena fiets.
-
Wat is de maximale bandenspanning voor de Huffy Siena fiets?
De maximale bandenspanning voor de Huffy Siena fiets is 35 psi.
-
Welke garantie wordt geboden voor de frame en componenten van de Huffy Siena fiets?
De Huffy Siena fiets wordt geleverd met een levenslange garantie op het frame en 2 jaar garantie op de componenten.
-
Wat zijn de beschikbare kleuropties voor de Huffy Siena fiets?
De Huffy Siena fiets is verkrijgbaar in de kleurencombinaties Black/Red en Blue/White.