Cotic BFe Specificaties en Beoordelingen
Cotic BFe specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Modelnaam | Cotic BFe |
| Merk | Cotic |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Land van Herkomst | Verenigd Koninkrijk |
| Type Mountainbike | trail |
| Bedoeld Gebruik | all-mountain |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | staal |
| Opties Framegrootte | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | Reach: 425-495mm | Stack: 600-630mm | Balhoofdhoek: 65-66.5 graden | Zithoek: 74-75 graden | Lengte Liggende Achtervork: 430-440mm | Wielbasis: 1160-1240mm |
| As Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | BSA |
| Interne Kabelgeleiding | ja |
| Frame Opslag | opslag aan onderbuis |
| Beschermingskenmerken | kettinkastbeschermer |
| Ophangsysteem | |
| Type Ophanging | hardtail |
| Merk en Model Voorvering | RockShox Yari |
| Veerweg Voorvering | 160mm |
| Ophangingsontwerp/Kinematica | hardtail |
| Flip Chip of Geometrie Aanpassingsfuncties | nee |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Model Achterderailleur | SRAM GX Eagle |
| Merk en Model Schakelaar | SRAM GX Eagle |
| Details Crankstel | Lengte: 170-175mm | Kettingschijfgrootte: 32-34T |
| Bereik Cassette | 10-52T |
| Type en Merk Ketting | SRAM |
| Q-Factor | standaard |
| Remsysteem | |
| Type Remmen | hydraulische schijfrem |
| Merk en Model Remmen | SRAM Guide RE |
| Rotorgrootte | Voor: 200mm | Achter: 180mm |
| Remmontage Standaard | post mount |
| Remblokken | organisch |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 27.5" |
| Materiaal en Breedte Velg | aluminium, 30mm |
| Type Naaf en Aangrijping | standaard |
| Tubeless Ready | ja |
| Merk, Model en Breedte Band | Maxxis Minion DHF, 2.3" |
| Samenstelling Band en Zijwand | dubbele samenstelling, EXO |
| Bandprofiel en Bedoeld Terrein | agressieve noppen, all-terrain |
| Max Bandenspanning | 35-45 psi |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | aluminium |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 50-70mm, 0-7 graden |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | Fabric Scoop |
| Type Zadelpen | verstelbaar |
| Veerweg Zadelpen | 150mm |
| Diameter Zadelpen | 31.6mm |
| Merk en Type Balhoofdstel | Cane Creek, IS42/IS52 |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Framegroottes | S, M, L, XL |
| Bereik Rijderslengte | 5'4" - 6'4" |
| Stack en Reach | 600-630mm |
| Effectieve Bovenbuislengte | 600-650mm |
| Lengte Liggende Achtervork | 430-440mm |
| Bottom Bracket Drop en Hoogte | laag |
| Lengte Balhoofdbuis en Zadelpen | varieert per maat |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $2,499 |
| Marktbeschikbaarheid | Verenigd Koninkrijk, Verenigde Staten |
| Kleuropties | Zwart, Blauw, Groen |
| Garantiedekking | Frame: 5 jaar | Componenten: 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Cotic BFe
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Sterk en duurzaam frame | Iets aan de zware kant |
| Geschikt voor ruig terrein | Minder geschikt voor lange afstanden op de weg |
| Goede controle en wendbaarheid | Beperkte snelheid op vlakke wegen |
Veelvoorkomende Problemen met Cotic BFe
| Achterwiel loopt aan tegen de chainstay |
| Kraakgeluiden bij het trappen |
| Schokdemper lekt olie |
| Problemen met schakelen naar de grootste tandwiel |
| Remmen piepen bij het remmen |
| Lagers in de trapas zijn versleten |
Beoordelingen van Gebruikers over Cotic BFe
| Naam: Martijn | Beoordeling: 5 sterren |
| Naam: Sophie | Beoordeling: 4 sterren |
| Naam: Lars | Beoordeling: 4 sterren |
| Naam: Anna | Beoordeling: 5 sterren |
| Naam: Thomas | Beoordeling: 3 sterren |
| Naam: Emma | Beoordeling: 4 sterren |
| Naam: Jasper | Beoordeling: 4 sterren |
| Naam: Lisa | Beoordeling: 5 sterren |
Veelgestelde Vragen over Cotic BFe
-
Hoeveel jaar is de Cotic BFe al op de markt?
De Cotic BFe is sinds 2021 op de markt.
-
Welk type mountainbike is de Cotic BFe?
De Cotic BFe is een trail-mountainbike die geschikt is voor all-mountain gebruik.
-
Wat is het materiaal van het frame van de Cotic BFe?
Het frame van de Cotic BFe is gemaakt van staal.
-
Welke schijfgrootte hebben de hydraulische remmen van de Cotic BFe?
De hydraulische remmen van de Cotic BFe hebben een schijfgrootte van 200mm aan de voorkant en 180mm aan de achterkant.
-
Heeft de Cotic BFe interne kabelgeleiding?
Ja, de Cotic BFe heeft interne kabelgeleiding.
-
Welke garantieperiode wordt geboden voor de frame van de Cotic BFe?
De frame van de Cotic BFe wordt gedekt door een garantie van 5 jaar.
-
Wat is de maximale bandenspanning voor de banden van de Cotic BFe?
De maximale bandenspanning voor de banden van de Cotic BFe is tussen 35-45 psi.
-
Welk type vering heeft de Cotic BFe?
De Cotic BFe heeft een hardtail-vering.
-
Wat is de adviesprijs van de Cotic BFe?
De adviesprijs van de Cotic BFe is $2,499.
-
Welke landen zijn de Cotic BFe beschikbaar?
De Cotic BFe is beschikbaar in het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten.