Carrera Subway 2 Specificaties en Beoordelingen
Carrera Subway 2 specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | Subway 2 |
| Merk | Carrera |
| Jaar van Release | 2021 |
| Land van Herkomst | Unknown |
| Type Hybride Fiets | Stadsfiets |
| Bedoeld Gebruik | Woon-werkverkeer |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | Aluminium |
| Opties Frame Grootte | S, M, L, XL |
| Materiaal en Type Voorvork | Star |
| Type Trapas | Cartridge |
| Interne Kabelgeleiding | Nee |
| Spatscherm/Bagagedrager Bevestigingen | Ja |
| Zijstandaard Bevestiging | Ja |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 8-speed |
| Merk en Model Achterderailleur | Shimano |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano |
| Details Crankstel | Lengte: 170mm | Tandwielmaten: 42T |
| Ketting en Cassette Specificaties | Shimano |
| Verzetbereik | 11-34T |
| Remsysteem | |
| Type Remmen | Hydraulische Schijfremmen |
| Merk en Model Remmen | Tektro |
| Remschijf Grootte | Voor: 160mm | Achter: 160mm |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 700c |
| Materiaal Velg | Legering |
| Tubeless Ready | Nee |
| Merk en Model Banden | Carrera |
| Bandbreedte | 40mm |
| Anti-lek Bescherming | Ja |
| Maximale Bandenspanning | 65 PSI |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | Plat |
| Materiaal Stuur | Legering |
| Type Handvatten | Ergonomisch |
| Merk en Model Zadel | Carrera |
| Type Zadelpen | Star |
| Diameter Zadelpen | 27.2mm |
| Pedalen Inbegrepen | Ja, Kunststof |
| Pasvorm & Maatvoering | |
| Beschikbare Frame Maten | S, M, L, XL |
| Lengte Bereik Berijder | 5'4" - 6'2" |
| Instaphoogte | S: 755mm | M: 785mm | L: 820mm | XL: 850mm |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $500 |
| Beschikbare Markten | Verenigde Staten, Verenigd Koninkrijk, Europa |
| Kleur Opties | Zwart, Blauw |
| Garantiedekking | Frame: 2 jaar | Componenten: 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Carrera Subway 2
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht frame | Iets duurder dan vergelijkbare modellen |
| Goede prijs-kwaliteitverhouding | Beperkt kleuropties |
| Stevige banden voor off-road rijden | Geen vering aan de voorvork |
Veelvoorkomende Problemen met Carrera Subway 2
| Zadel zit los en verschuift tijdens het fietsen |
| Remmen piepen of werken niet goed |
| Versnellingen schakelen niet soepel |
| Banden raken regelmatig lek |
| Ketting valt eraf tijdens het fietsen |
| Stuur zit los en draait onverwacht |
| Verlichting werkt niet of slecht |
Beoordelingen van Gebruikers over Carrera Subway 2
| Naam: Peter | Beoordeling: 5 sterren | Opmerking: Geweldige fiets, comfortabel en stevig! |
| Naam: Lisa | Beoordeling: 4 sterren | Opmerking: Goede prijs-kwaliteitverhouding, rijdt soepel. |
| Naam: Jan | Beoordeling: 4 sterren | Opmerking: Degelijke fiets voor dagelijks gebruik. |
| Naam: Eva | Beoordeling: 5 sterren | Opmerking: Erg tevreden met mijn aankoop, mooie fiets! |
Veelgestelde Vragen over Carrera Subway 2
-
Hoeveel versnellingen heeft de Carrera Subway 2 fiets?
De Carrera Subway 2 fiets heeft 8 versnellingen.
-
Is de Carrera Subway 2 fiets tubeless ready?
Nee, de Carrera Subway 2 fiets is niet tubeless ready.
-
Welke remmen worden gebruikt op de Carrera Subway 2 fiets?
De Carrera Subway 2 fiets maakt gebruik van hydraulische schijfremmen van het merk Tektro.
-
Wat is de maximale bandenspanning voor de Carrera Subway 2 fiets?
De maximale bandenspanning voor de Carrera Subway 2 fiets is 65 PSI.
-
Worden pedalen meegeleverd met de Carrera Subway 2 fiets?
Ja, plastic pedalen zijn inbegrepen bij de Carrera Subway 2 fiets.
-
Welke kleuropties zijn beschikbaar voor de Carrera Subway 2 fiets?
De Carrera Subway 2 fiets is verkrijgbaar in de kleuren zwart en blauw.
-
Wat is de adviesprijs (MSRP) van de Carrera Subway 2 fiets?
De adviesprijs van de Carrera Subway 2 fiets is $500.
-
Welke garantieperiode wordt geboden voor de frame van de Carrera Subway 2 fiets?
De frame van de Carrera Subway 2 fiets wordt gedekt door een garantie van 2 jaar.
-
Wat is het bereik van de versnellingen op de Carrera Subway 2 fiets?
Het bereik van de versnellingen op de Carrera Subway 2 fiets is van 11 tot 34 tanden.
-
Heeft de Carrera Subway 2 fiets interne kabelgeleiding?
Nee, de Carrera Subway 2 fiets heeft geen interne kabelgeleiding.