Bulls Cross Flyer Specificaties en Beoordelingen
Bulls Cross Flyer specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Modelnaam | Bulls Cross Flyer |
| Merk/Fabrikant | Bulls |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Land van Herkomst | Duitsland |
| Type Hybride Fiets | stadsfiets |
| Bedoeld Gebruik | werkverkeer |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | aluminium |
| Opties Framegrootte | S, M, L, XL |
| Vorkmateriaal en Type | vering |
| Type Trapas | cartridge |
| Spatscherm/Bagagedrager Bevestigingen | ja |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 11-speed |
| Merk en Model Achterderailleur | Shimano Deore XT |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano Deore XT |
| Details Crankstel | Lengte: 170mm / Kettingbladmaten: 38T |
| Ketting en Cassettespecificaties | Ketting: Shimano CN-HG601 / Cassette: 11-46T |
| Versnellingsbereik | 11-46T |
| Remsysteem | |
| Type Remmen | hydraulische schijfrem |
| Merk en Model Remmen | Shimano Deore XT |
| Rotorgrootte | Voor: 180mm / Achter: 160mm |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 700c |
| Materiaal en Breedte Velg | aluminium |
| Tubeless Ready | ja |
| Merk en Model Banden | Schwalbe Marathon |
| Bandbreedte | 40mm |
| Anti-lek Bescherming | ja |
| Max Bandenspanning | 70 psi |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | gebogen |
| Materiaal Stuur | aluminium |
| Type Handvatten | ergonomisch |
| Merk en Model Zadel | Selle Royal |
| Type Zadelpen | star |
| Diameter Zadelpen | 27.2mm |
| Pedalen Inbegrepen | ja, platform |
| Pasvorm & Maatvoering | |
| Beschikbare Frame Maten | S, M, L, XL |
| Bereik van Rijderhoogte | 5'4" - 6'2" |
| Instaphoogte | 30.7" (S) / 31.5" (M) / 32.3" (L) / 33.1" (XL) |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $1,499 |
| Beschikbare Markten | Europa, Noord-Amerika |
| Kleuropties | Zwart, Zilver |
| Garantiedekking | Frame: 5 jaar / Componenten: 2 jaar |
Voor- en Nadelen van Bulls Cross Flyer
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Stevig en duurzaam frame | Relatief hoog prijskaartje |
| Uitgerust met hoogwaardige remmen | Iets zwaarder dan andere modellen |
| Comfortabele zitpositie | Beperkte kleuropties |
Veelvoorkomende Problemen met Bulls Cross Flyer
| Probleem |
| Ketting valt eraf tijdens het fietsen |
| Remmen piepen of werken niet goed |
| Versnellingen schakelen niet soepel |
| Zadel is oncomfortabel na langere ritten |
| Banden raken vaak lek |
| Stuur zit los en draait tijdens het fietsen |
Beoordelingen van Gebruikers over Bulls Cross Flyer
| Naam | Beoordeling |
|---|---|
| Peter | De Bulls Cross Flyer fiets is comfortabel en van hoge kwaliteit. Ik ben er erg tevreden mee. |
| Lisa | De fiets heeft een soepele versnelling en rijdt erg prettig. Een goede keuze voor dagelijkse ritten. |
| Jan | Ik ben onder de indruk van de stevigheid en stabiliteit van deze fiets. Een aanrader! |
| Anne | De Bulls Cross Flyer fiets heeft een mooi design en biedt een comfortabele rit. Ik ben er zeer blij mee. |
Veelgestelde Vragen over Bulls Cross Flyer
-
Hoeveel jaar heeft de Bulls Cross Flyer fiets in 2021 uitgebracht?
De Bulls Cross Flyer fiets is in 2021 uitgebracht.
-
Wat is het materiaal van het frame van de Bulls Cross Flyer?
Het frame van de Bulls Cross Flyer is gemaakt van aluminium.
-
Welk type remsysteem heeft de Bulls Cross Flyer fiets?
De Bulls Cross Flyer fiets heeft een hydraulisch remsysteem.
-
Welk merk en model wordt gebruikt voor de achterderailleur van de Bulls Cross Flyer?
De Bulls Cross Flyer maakt gebruik van de Shimano Deore XT achterderailleur.
-
Wat is de maximale bandenspanning voor de Bulls Cross Flyer fiets?
De maximale bandenspanning voor de Bulls Cross Flyer fiets is 70 psi.
-
Is de Bulls Cross Flyer fiets voorzien van fender/rack mounts?
Ja, de Bulls Cross Flyer fiets is voorzien van fender/rack mounts.
-
Welk type stuur wordt gebruikt op de Bulls Cross Flyer?
De Bulls Cross Flyer maakt gebruik van een swept-back stuur.
-
Wat is de MSRP (adviesprijs) van de Bulls Cross Flyer fiets?
De MSRP van de Bulls Cross Flyer fiets is $1,499.
-
Welke kleuropties zijn beschikbaar voor de Bulls Cross Flyer?
De beschikbare kleuropties voor de Bulls Cross Flyer zijn Zwart en Zilver.
-
Worden de pedalen meegeleverd met de Bulls Cross Flyer fiets?
Ja, de Bulls Cross Flyer fiets wordt geleverd met pedalen, specifiek platformpedalen.