Hyper Jet Fuel Specificaties en Beoordelingen
Hyper Jet Fuel specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | Hyper Jet Fuel |
| Merk/Fabrikant | Hyper |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Land van Herkomst | Verenigde Staten |
| Type BMX-fiets | freestyle |
| Bedoeld Vaardigheidsniveau | gemiddeld |
| Bedoelde Leeftijdsgroep | tiener/volwassene |
| Frame & Geometrie | |
| Frame Materiaal | chromoly |
| Frame Grootte | 20.5" |
| Frame Geometrie | korte bovenbuis, steile balhoofdhoek |
| Balhoofdhoek | 75 graden |
| Zitbuis Hoek | 71 graden |
| Kettingstay Lengte | 13.2" |
| Bracket Hoogte en Type | Mid |
| Interne Kabelgeleiding | nee |
| Vork & Stuurinrichting | |
| Vork Materiaal | chromoly |
| Stuurbuis Type | balhoofdbuis zonder schroefdraad |
| Offset | n.v.t. |
| Aandrijving | |
| Aandrijvingstype | een versnelling |
| Crank Type | 3-delig |
| Crankarm Lengte | 175mm |
| Tandwielgrootte | 25T |
| Ketting Type | standaard |
| Pedalen Type | platform |
| Remsysteem | |
| Rem Type | U-rem |
| Detangler/Gyro Systeem | ja |
| Verwijderbare Rembeugels | ja |
| Wielen & Banden | |
| Wielgrootte | 20" |
| Velg Materiaal en Breedte | dubbelwandig aluminium, 36mm |
| Aantal Spaken | 36h |
| Band Type | park/off-road |
| Band Breedte | 2.25" |
| Tubeless Klaar | nee |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Stuur Breedte en Hoogte | 8.75" hoogte, 29" breedte |
| Stuur Materiaal | chromoly |
| Stuurpen Type | top load |
| Grip Type | zonder flens |
| Zadel Type | pivotal |
| Zadelpen Type en Verstelbaarheid | 25.4mm, verstelbaar |
| Pinnen & Accessoires | |
| Inbegrepen Pinnen | nee |
| Naafbeschermer | ja |
| Kettingspanners | nee |
| Pasvorm & Maatvoering | |
| Aanbevolen Ruiter Hoogtebereik | 5'4" tot 6'0" |
| Fiets Gewicht | 26 lbs |
| Gewichtslimiet | 220 lbs |
| Verpakking & Montage | |
| Fietsgewicht in Doos | 30 lbs |
| Doos Afmetingen | 52" x 28" x 8" |
| Montage Vereist | 85% |
| Meegeleverde Gereedschappen | ja |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $399.99 |
| Markt Beschikbaarheid | Verenigde Staten |
| Kleur Opties | Jet Fuel |
| Garantie Dekking |
Frame: levenslang Onderdelen: 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Hyper Jet Fuel
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| 1. Lichtgewicht | 1. Hoge aanschafkosten |
| 2. Sterke materialen | 2. Vereist speciale brandstof |
| 3. Snelle acceleratie | 3. Beperkte actieradius |
Veelvoorkomende Problemen met Hyper Jet Fuel
| Zwakke remprestaties |
| Slijtage van de ketting en tandwielen |
| Slechte schakelprestaties |
| Lekke banden door zwakke binnenbanden |
| Onstabiele handvatten |
| Problemen met de vering |
Beoordelingen van Gebruikers over Hyper Jet Fuel
| Naam: Petra | Beoordeling: 5 sterren | Opmerking: Geweldige fiets, zeer licht en snel! |
| Naam: Lucas | Beoordeling: 4 sterren | Opmerking: Goede kwaliteit, comfortabel rijden. |
| Naam: Sarah | Beoordeling: 4 sterren | Opmerking: Mooi design, makkelijk in gebruik. |
| Naam: Thijs | Beoordeling: 5 sterren | Opmerking: Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, zeer tevreden! |
Veelgestelde Vragen over Hyper Jet Fuel
-
1. Wat is het materiaal en de maat van het frame van de Hyper Jet Fuel?
Het frame van de Hyper Jet Fuel is gemaakt van chromoly en heeft een maat van 20.5".
-
2. Welke leeftijdsgroep is de Hyper Jet Fuel fiets bedoeld voor?
De Hyper Jet Fuel fiets is bedoeld voor tieners en volwassenen.
-
3. Heeft de Hyper Jet Fuel fiets interne kabelgeleiding?
Nee, de Hyper Jet Fuel fiets heeft geen interne kabelgeleiding.
-
4. Wat is het type aandrijving van de Hyper Jet Fuel fiets?
De Hyper Jet Fuel fiets heeft een single-speed aandrijving.
-
5. Welk type remmen heeft de Hyper Jet Fuel fiets?
De Hyper Jet Fuel fiets heeft U-remmen met een detangler/gyrosysteem.
-
6. Wat is de aanbevolen lengte van de rijder voor de Hyper Jet Fuel fiets?
De aanbevolen lengte van de rijder voor de Hyper Jet Fuel fiets is tussen 5'4" en 6'0".
-
7. Hoeveel weegt de Hyper Jet Fuel fiets?
De Hyper Jet Fuel fiets weegt 26 lbs.
-
8. Zijn pegs inbegrepen bij de Hyper Jet Fuel fiets?
Nee, pegs zijn niet inbegrepen bij de Hyper Jet Fuel fiets.
-
9. Wat is de adviesprijs van de Hyper Jet Fuel fiets?
De adviesprijs van de Hyper Jet Fuel fiets is $399.99.
-
10. Welke kleuropties zijn beschikbaar voor de Hyper Jet Fuel fiets?
De Hyper Jet Fuel fiets is beschikbaar in de kleur Jet Fuel.